سیستم در حال پردازش می باشد ، لطفا شکیبا باشید
header

درباره ما


به نام خدا

با تکیه بر نخبگان و فرزانگان و در پرتو ایجاد نسلی جوان و پرتلاش، ایران بزرگ به کشوری پیشرفته، قدرتمند، شریف، عزیز و برافرازنده‌ی پرچم تمدن نوین اسلامی تبدیل خواهد شد. از بیانات حضرت آیت الله خامنه ای (حفظه الله)‌ در دیدار با نخبگان علمی جوان (۱۳۹۵)

آکادمی بین المللی علوم و تکنولوژی ایران زیرمجموعه موسسه آپادانا یارا صنعت یگانه زرمهر می باشد و با همکاری طیف وسیعی از اساتید دانشگاه های مختلف ایران مدیریت کنفرانس ها و مجلات معتبر علمی را در زمینه های مختلف علوم بر عهده گرفته است. با توجه به حضور اساتید دانشمند از دانشگاه های مختلف ایران در کمیته داوری کنفرانس ها و هیات های تحریریه مجلات تحت مدیریت آکادمی علوم و تکنولوژی ایران این کنفرانس ها و مجلات از اعتبار بالای در سطح ملی و بین المللی برخوردار میباشند و به نوعی مدیریت این کنفرانس ها و مجلات با همکاری اساتید دانشگاه های مختلف ایران چه بخش فعالیت های اداری کنفرانس ها و مجلات و چه در بخش علمی آنها میباشد. انشاالله به مرور زمان فرآیند آماده سازی وبسایت های تابعه آکادمی بین المللی علوم و تکنولوژی ایران انجام شده و پژوهشگران گرامی در تمامی رشته ها خواهند توانست با طیف وسیعی از امکانات و قابلیت های آکادمیک که به صورت ویژه اختصاص به ایران و سپس کشورهای دیگر دارند آشنا شوند. آکادمی علوم و تکنولوژی ایران از حمایت معنوی دانشگاه ها موسسات ارگان ها سازمان ها شرکت های دانش بنیان شرکت های صنعتی و دیگر مجموعه ها استقبال مینماید. در صورتی که مایل به حمایت مادی و معنوی از آکادمی علوم و تکنولوژی ایران میباشید با ما از طریق ایمیل زیر به صورت رسمی مکاتبه نمایید.

academy.iseas@gmail.com

برای مشاهده لیست تمامی کنفرانس های تحت مدیریت آکادمی علوم و تکنولوژی ایران به پایگاه اینترنتی و یا کانال تلگرام زیر مراجعه نمایید. 

www.ConferenceList.ir

https://telegram.me/conferencelist

برای مشاهده لیست تمامی مجلات تحت مدیریت آکادمی علوم و تکنولوژی ایران به پایگاه اینترنتی و یا کانال تلگرام زیر مراجعه نمایید.

www.Listjournal.ir

https://telegram.me/Listjournal

برای اطلاع از تمامی فعالیت های علمی آکادمی بین المللی علوم و تکنولوژی ایران به پایگاه اینترنتی و یا کانال تلگرام زیر مراجعه نمایید.

www.iseas.ir

https://telegram.me/iseas_academy

آکادمی بین المللی علوم و تکنولوژی ایران علاوه بر ایجاد یک شبکه وسیع علمی بین اساتید و دانشجویان دانشگاه های مختلف ایران تعداد زیادی کنفرانس و مجله علمی را در سطوح ملی و بین المللی با مشارکت اساتید دانشگاه های مختلف ایران مدیریت می نماید. تمامی کنفرانس ها و مجلات تحت مدیریت آکادمی علوم و تکنولوژی ایران دارای اعضای کمیته داوری و هیات های تحریریه متشکل از اساتید دانشگاه های مختلف ایران میباشد.

به منظور عضویت در کمیته علمی کنفرانس های علمی تحت مدیریت آکادمی بین المللی علوم و تکنولوژی ایران به پایگاه های اینترنتی زیر مراجعه نمایید. (برای عضویت در کمیته علمی کنفرانس های تحت مدیریت آکادمی علوم و تکنولوژی ایران باید دارای مدرک دکتری بوده و یا دانشجوی دکتری باشید.)

www.iseas.ir

www.ConferenceList.ir

به منظور عضویت در هیات تحریریه مجلات علمی تحت مدیریت آکادمی بین المللی علوم و تکنولوژی ایران به پایگاه های اینترنتی زیر مراجعه نمایید. (برای عضویت در هیات تحریریه مجلات علمی تحت مدیریت آکادمی علوم و تکنولوژی ایران باید دارای مدرک دکتری بوده و یا دانشجوی دکتری باشید.)

www.iseas.ir

www.Listjournal.ir

آکادمی بین المللی علوم و تکنولوژی ایران در تلاش است تا به عنوان مهمترین و اصلی ترین مرکز و پایگاه علمی ایرانی هم در سطح ملی و هم در سطح بین المللی بستری باشد برای ایجاد شبکه علمی متشکل از گستره وسیعی از اساتید و دانشجویان دکتری دانشگاه های مختلف ایران و دیگر کشورهای دنیا. به همین منظور عملکردهای مختلفی برای آکادمی علوم و تکنولوژی ایران تعریف شده است که در ادامه به برخی از آنها اشاره میشود. اساتید و دانشجویان و پژوهشگرانی که پیشنهاد و یا نظری راجب شرح عملکردهای آکادمی علوم و تکنولوژی ایران دارند میتوانند از طریق ایمیل زیر با ما مکاتبه نمایند.

academy.iseas@gmail.com

- به تمامی اساتید و دانشجویان دانشگاه های ایران که علاقه مند به عضویت در آکادمی علوم ایران باشند کد عضویت و صفحه شخصی آکادمیک اختصاص داده خواهد شد. این کد عضویت در تمامی مقالات و فعالیت های آکادمیک هر شخص نمایانگر کد آکادمیک ایشان خواهد بود. هر فرد در صفحه شخصی خود میتوانید رزومه خود را درج کرده و مقالات خود را لیست کند. در صفحه شخصی هر پژوهشگر لیست مجلات و کنفرانس هایی که ایشان به ترتیب در کمیته علمی یا در هیات تحریریه آنها عضویت دارد وجود خواهد داشت.

- آکادمی علوم و تکنولوژی ایران همچنین مشکلات صنعتی و غیرصنعتی مختلفی را به صورت مساله باز مطرح کرده و از پژوهشگران داخلی و خارجی برای ارایه راه حل و ساخت نمونه آزمایشگاهی از راه حل خود برای مشکل مربوطه دعوت به عمل می آورد. به پژوهشگرانی که این مسایل را حل کنند امتیازات ویژه ای اختصاص داده خواهد شد. از جمله این امتیازات پرداخت هزینه ای تحت عنوان جایزه ویژه آکادمی بین المللی علوم و تکنولوژی ایران (جایزه علمی پروفسور حسابی) خواهد بود. علاوه بر این هزینه های ساخت نمونه آزمایشگاهی نیز به تیم برنده اعطا خواهد شد و در عوض دستگاه مربوطه و مستندات مربوط به ساخت از تیم برنده اخذ خواهد شد و یا حق ثبت و اجرای پروژه مذکور از تیم برنده خریداری خواهد شد.

- آکادمی علوم و تکنولوژی ایران این امکان را برای تمامی اساتید و دانشجویان دکتری دانشگاه های مختلف ایران و خارج از ایران فراهم می آورد تا عضو کمیته علمی و یا هیات تحریریه کنفرانس های مختلف علمی و مجلات مختلف علمی و دانشگاهی باشند.

- آکادمی علوم و تکنولوژی ایران با همکاری موسسات مختلف آموزش زبان انگلیسی در سطوح بالا و همچنین با همکاری اساتید دانشمند دانشگاه های مختلف ایران در تلاش است تا آزمون بین المللی زبان انگلیسی ISEAS English Test را به صورت آنلاین برگزار نماید. اعتبار این آزمون توسط موسسات علمی مختلف و دانشگاه های مختلف و سازمان های مختلف سنجیده خواهد شد. نمره این آزمون زبان برای شرکت در آزمون جامع دوره دکتری در دانشگاه های داخل کشور و خارج از کشور و همچنین در موارد دیگری که نیاز به یک نمره زبان معتبر باشد استفاده خواهد شد. آزمون بین المللی زبان انگلیسی ISEAS English Test به صورت آنلاین برگزار خواهد شد. به ازای اخذ نمره مناسب در آزمون زبان انگلیسی ISEAS English Test مدرک معادل شرکت در کلاس آموزش زبان انگلیسی به اندازه چندین ترم مشخص از طرف دپارتمان آموزش زبان های خارجه آکادمی بین المللی علوم و تکنولوژی ایران اعطا خواهد شد. انشاالله به مرور زمان با همکاری اساتید و دانشجوهای دکتری و موسسات آموزش زبان های خارجه آزمون آنلاین برای زبان های خارجه دیگر از قبیل فرانسه آلمانی اسپانیولی چینی روسی ایتالیایی و غیره نیز برگزار خواهد شد و به افرادی که نمره مناسبی اخذ کنند مدرک معادل شرکت در کلاس آموزش زبان مربوطه به اندازه چندین ترم مشخص از طرف دپارتمان آموزش زبان های خارجه آکادمی بین المللی علوم و تکنولوژی ایران اعطا خواهد شد.

- در پایگاه اینترنتی آکادمی بین المللی علوم و تکنولوژی ایران بخشی تعبیه خواهد شد تا تمامی دانشجویان دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری بتوانند تاریخ و محل برگزاری جلسات دفاع از پایان نامه یا پروپوزال یا سمینار یا ارایه کلاسی خود را اطلاع رسانی نمایند تا دانشجویان دیگر بتوانند در صورتی که تمایل داشتند در جلسه دفاع یا سمینار یا ارایه کلاسی ایشان حضور به هم رسانند. در واقع ازین طریق یک بستر مناسب در سطح ملی و بین المللی برای اطلاع رسانی جلسات و نشست های علمی فراهم می آید و به مرور زمان حالت رسمی به خود گرفته و تمامی دانشجویان باید اطلاعات جلسه دفاع یا سمینار یا ارایه کلاسی خود را در این بخش از سایت آکادمی بین المللی علوم و تکنولوژی ایران اطلاع رسانی نمایند. همچنین اساتید محترم و دیگر پژوهشگران گرامی هم میتوانند جلسات و نشست های مهم علمی دانشگاهی و غیردانشگاهی خود را بدین ترتیب در این فضا اطلاع رسانی نمایند. بدین ترتیب یک مرکز رسمی ملی برای اطلاع رسانی جلسات دفاع و سمینارها و سخنرانی ها و نشست های مهم دانشگاهی و غیردانشگاهی ایجاد خواهد شد.

- در وبسایت آکادمی بین المللی علوم و تکنولوژی ایران بخشی تعبیه خواهد شد برای ثبت اطلاعات کامل پایان نامه ها و پروژه ها و پروپوزال های دانشگاهی در مقاطع مختلف کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری به صورتی که قابلیت جستجو برای دیگر پژوهشگران وجود داشته باشد. بدین ترتیب یک بستر مرجع برای آرشیو پایان نامه ها و پروژه ها و پروپوزال های دانشگاهی ایجاد خواهد شد.

- در وبسایت آکادمی بین المللی علوم و تکنولوژی ایران بخشی تعبیه خواهد شد برای ثبت مقالات پژوهشگران گرامی و همچنین بخشی تحت عنوان iseas.scholar ایجاد خواهد شد و از طریق آن قابلیت جستجو در مقالات پژوهشگران فراهم خواهد شد.

- با مشارکت دانشگاه های مختلف داخلی و خارجی و همچنین با مشارکت اساتید و دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری انجمن های علمی در تمامی زمینه های علمی تحت نظارت آکادمی بین المللی علوم و تکنولوژی ایران ایجاد خواهند شد. هر شخص بنا بر رشته تخصصی خود میتوانید در انجمن علمی مورد نظر خود عضو شود. بدین ترتیب با همکاری اساتید و دانشجویان دانشگاه های مختلف ایران و خارج از ایران یک شبکه گسترده علمی ایجاد خواهد شد که میتوانید بازوی قدرتمندی برای اعتلا و پیشرفت ایران عزیز باشد.

- تحت نظارت آکادمی بین المللی علوم و تکنولوژی ایران و با مشارکت اساتید و دانشجویان دانشگاه های ایران و خارج از ایران کتاب های متعددی در زمینه های مختلف علمی به صورت اشتراکی نوشته خواهند شد و برای استفاده عموم بر روی پایگاه های علمی مختلف قرار خواهند گرفت. پژوهشگران گرامی خواهند توانست موضوعات مختلف مورد نظر خود را پیشنهاد دهند و زمانی که چندین نفر بر روی یک موضوع و فصل های کتاب مربوطه توافق داشته باشند تحت نظارت آکادمی علوم ایران هر کدام عهده دار نگارش یک یا چند فصل از کتاب خواهند شد. در انتها اسامی تمام آنها به عنوان نویسندگان کتاب مذکور بر روی جلد کتاب درج خواهد شد و بخشی از هزینه تالیف و فروش کتاب به آنها تعلق خواهد گرفت.

- تحت نظارت آکادمی بین المللی علوم و تکنولوژی ایران و با مشارکت اساتید و دانشجویان دانشگاه های ایران و خارج از ایران دوره های آموزش مجازی و یا آموزش از راه دور در رشته های مختلف علمی برگزار خواهد شد. مدیریت این دوره ها با آکادمی علوم ایران بوده و این فعالیت با مشارکت اساتید و دانشجویان دانشگاه های مختلف انجام خواهد شد.

- در پایگاه اینترنتی آکادمی بین المللی علوم و تکنولوژی ایران بخشی تعبیه خواهد شد تا اساتید دانشگاه های مختلف ایران و خارج از ایران و صاحب نظران و صاحبان صنایع از دانشگاه و خارج از دانشگاه موضوعات پیشنهادی خود را برای پروژه های کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری ارایه دهند. همچنین اعضای هیات تحریریه و کمیته علمی مجلات علمی و کنفرانس های علمی و انجمن های علمی تحت نظارت آکادمی علوم و تکنولوژی ایران نیز موضوعات پیشنهادی خود برای پروژه های کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری را ارایه خواهند کرد. آکادمی بین المللی علوم و تکنولوژی ایران نیز موضوعات مهم و پایه ای و استراتژیک مورد نیاز دانشگاه ها و یا صنایع کشور را با نظر خود در این بخش به عنوان موضوعات پیشنهادی برای پروژه های کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری ارایه خواهد کرد. در این بستر اساتید دانشگاه های مختلف میتوانند با هماهنگی یکدیگر موضوعاتی را برای پروژه های مشترک بین دانشجوهای خود انتخاب نمایند. در صورتی که پژوهشگران گرامی از موضوعات پیشنهادی در این بخش برای تعریف پروژه خود استفاده کنند باید در پایان نامه خود به این موضوع اشاره نموده و نتیجه پروژه خود را به آکادمی علوم و تکنولوژی ایران نیز گزارش کنند.

 

با تشکر

روابط عمومی آکادمی بین المللی علوم و تکنولوژی ایران

www.iseas.ir

پوشال خاک اره پوشال آیدین آفیس نت طراحی سایت طراحی سایت قم طراحی سایت در قم طراحی ربات تلگرام